Czyszczenie wykładzin obiektowych Gdańsk

Działalność naszej firmy przebiega dwutorowo. Jesteśmy specjalistami od montażu wykładzin obiektowych i przemysłowych, a ponadto świadczymy usługi w zakresie czyszczenia, konserwacji i renowacji podłóg. Działamy na terenie województwa pomorskiego, przyjmujemy zamówienia na nasze usługi od firm, sklepów, urzędów, szkół czy placówek medycznych, w których czystość i komfort użytkowników mają ogromne znaczenie.

Dlaczego warto powierzyć czyszczenie wykładziny profesjonalistom? To proste. Dysponujemy wiedzą na temat usuwania najbardziej uporczywych plam i gamą niezbędnych narzędzi, które pomagają osiągnąć ten cel. Plamy z kawy, herbaty czy błota to niejedyne zabrudzenia, jakie można napotkać w różnych obiektach. Sytuacja komplikuje się, gdy mamy do czynienia z plamami od płynów eksploatacyjnych, smarów, środków chemicznych itp. Zwykłe sprzątanie wówczas nie wystarczy. Trzeba sięgnąć po fachowe urządzenia i silne detergenty, a równocześnie wiedzieć, jak ich używać, by delikatna struktura wykładziny się nie zniszczyła. Nie warto eksperymentować na własną rękę – lepiej zgłosić się do nas!

Nasze usługi są rekomendowane przez producentów - przy gruntownym czyszczeniu i konserwacji nie tracisz gwarancji na swoją wykładzinę!

Pranie wykładzin – Gdańsk

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę typ zabrudzeń i strukturę wykładziny. Czasem stosujemy standardowe środki czyszczące, czasem musimy użyć profesjonalnych odplamiaczy. Nasze działania poprzedzają testy, podczas których sprawdzamy, czy dany detergent nie zaszkodzi wykładzinie.

Korzystamy z koncentratów, które są znacznie skuteczniejsze niż standardowe środki czyszczące, a równocześnie bezpieczne dla użytkowników. Warto pamiętać, że profesjonalnego czyszczenia wykładzin nie można przeprowadzać wyłącznie po to, by poprawić walory estetyczne. Równie ważny jest fakt, że podczas takiego zabiegu usuwamy zalegający kurz, który jest jednym z najczęściej spotykanych alergenów. Higieniczna czystość i komfort przebywania w odświeżonym pomieszczeniu to dwie równorzędne kwestie!

Profesjonalne sprzęty do czyszczenia

Nasz zespół korzysta z odkurzaczy i profesjonalnych szorowarek automatycznych do pielęgnacji posadzek. Doskonale sprawdzają się w halach, wielkopowierzchniowych galeriach, hotelach, szkołach czy budynkach użyteczności publicznej. Znacznie skracają czas sprzątania – to ważne, ponieważ trudno wyłączać dany obiekt z użytkowania na dłużej tylko po to, by mozolnie czyścić podłogi na własną rękę!

Podczas jednego przejścia szorowarki usuwają zanieczyszczenia, kurz, pozostawiając suchą powierzchnię. Można z ich pomocą polerować, a także usuwać uporczywe plamy. Tylko dzięki profesjonalnym sprzętom gruntowne czyszczenie podłóg staje się proste i skuteczne!

Renowacja wykładzin

Nie każdy wie, że wykładziny z PCV czy linoleum można poddawać renowacji. Ten proces obejmuje gruntowne czyszczenie, a następnie naprawę drobnych ubytków i odświeżenie wyglądu takiej wykładziny. Jest to możliwe dzięki specjalnym lakierom, które stosujemy w naszej pracy.

Wyczyszczona i wysuszona wykładzina jest przez nas lakierowana cienką warstwą specjalistycznego preparatu, który nie tylko zabezpiecza ją przed dalszym uszkodzeniem, ale również nadaje piękny połysk!

Jako nieliczni na rynku zajmujemy się profesjonalną renowacją wykładzin. Korzystanie z naszych usług w tym zakresie ma niezwykle istotny walor ekologiczny - unikamy generowania odpadów, zrywania starych warstw, klejenia, kolejnych wylewek. Renowacja może diametralnie odmienić wygląd wykładziny, jej strukturę, kolor, a nawet zastosowanie! Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.