Skip to content

Gerflor

Panele winylowe i wykładziny Gerflor - Gdańsk

Gerflor od wielu lat zajmuje się tworzeniem elastycznych podłóg do domów, mieszkań i placówek. Panele winylowe tego producenta wyróżniają się trwałością, nowoczesnym wyglądem i zastosowaniem przyjaznych środowisku materiałów.

Projekty Gerflor były wielokrotnie nagradzane, m.in. za serię realistycznych paneli, odzwierciedlających wygląd drewna czy kamieni. Dzięki szerokiej gamie produktów bez problemu można wybrać wzory, kolory i dekory najlepiej komponujące się z wnętrzem.

Stworzone przez Gerflor panele winylowe samoprzylepne to wygoda montażu

Jednym z najszybszych i najmniej problematycznych sposobów montażu jest przyklejanie paneli do podłoża. W przypadku produktów Gerflor klej nie jest potrzebny, ponieważ panele mają samoprzylepną warstwę. Należy rozłożyć je na odpowiednio przygotowanym, wyrównanym i czystym podłożu, dociąć wedle potrzeb, usunąć warstwę ochronną i lekko docisnąć. Prawda, że proste?

Oprócz paneli samoprzylepnych Gerflor oferuje również materiały montowane „na klik” oraz klasyczne panele mocowane z użyciem kleju. Ich konstrukcja została wzmocniona włóknem szklanym, co przedłuża trwałość podłogi – ma to ogromne znaczenie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

Wykładzina LVT Gerflor – piękna i przyjazna środowisku

Idealnym rozwiązaniem do sklepów czy biur jest wykładzina LVT Gerflor, którą posiadamy w naszej ofercie. Czym scharakteryzuje się ten produkt? Po pierwsze, został wykonany z odzyskiwalnych surowców i w stu procentach podlega recyklingowi, więc jest nieszkodliwy dla środowiska i pozbawiony szkodliwych ftalanów.

Po drugie, wyróżnia się przemyślaną i trwałą konstrukcją, obejmującą pięć warstw. Od spodu znajdziemy diamentowy podkład, zapewniający doskonałą przyczepność do podłoża i łatwe pozycjonowanie. Dalej w panelach znajduje się elastyczny rdzeń, którego zadaniem jest absorpcja hałasu. Kolejne warstwy to połączenie matowej powierzchni i krystalicznej warstwy ścieralnej. Na wierzchu położono lakier PUR+Mat, dający naturalny wygląd i ułatwiający czyszczenie.

Sprawdź podłogi winylowe i PCV Gerflor w naszej ofercie!

Zajmujemy się montażem wykładzin obiektowych i przemysłowych na terenie Gdańska i okolic. Korzystamy ze sprawdzonych produktów od liderów w dziedzinie rozwiązań podłogowych – jednym z nich jest właśnie Gerflor!
Dostępne u nas wykładziny winylowe charakteryzują się właściwościami antystatycznymi, ciepłem, estetyką wykonania, łatwością w pielęgnacji i odpornością na działanie środków chemicznych.

Z kolei podłogi PCV mogą być wzbogacone o powłokę antypoślizgową, mają dobre parametry związane z izolacją akustyczną oraz ciekawy design. Z powodzeniem mogą być montowane w budynkach o dużym natężeniu ruchu, sklepach, biurach czy szkołach.

To bardzo ekonomiczna inwestycja – klient nie musi rezygnować z atrakcyjnego wyglądu podłogi na rzecz jej funkcjonalności, ponieważ w przypadku produktów Gerflor cechy te idą ze sobą w parze. Warto również pamiętać, że jeśli fragment podłogi zostanie uszkodzony, można go łatwo wymienić bez potrzeby przeprowadzania kompleksowego remontu!