Wykładzina dywanowa w płytkach - łatwy montaż, ciekawy wygląd

Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji wykładzin. Nasz sekret tkwi w indywidualnym podejściu do każdego projektu i doświadczeniu we współpracy z klientem sieciowym. Wiemy, jakie rozwiązania doradzić, które wykładziny okażą się praktyczne i funkcjonalne, podpowiadamy również, w jaki sposób pielęgnować podłogę, by służyła przez lata w niezmienionym stanie.

Nasze wykładziny montowaliśmy m.in. w jednej z gdańskich szkół. Postawiliśmy na połączenie tak modnej ostatnio wykładziny dywanowej w płytkach z panelami LVT. Wykładzina w formie kwadratów ma niebanalny wygląd, można ją układać na podłogach technicznych, w miejscach, gdzie infrastruktura ukryta jest w podłodze, a jeśli coś się zniszczy lub zabrudzi - wystarczy wymienić mały fragment. To świetne rozwiązanie dla szkół, biur i każdego uczęszczanego miejsca, które musi się dobrze prezentować, a równocześnie nie może sprawiać kłopotów z utrzymaniem czystości.

Komfortowa wykładzina PCV w służbie zdrowia i przemyśle

Ośrodki, hotele, urzędy, banki, hale - każde z tych miejsc wymaga trwałej, żywotnej i taniej w utrzymaniu wykładziny. Jesteśmy dumni z takich realizacji m.in. dla hurtowni stali w Kościerzynie, szpitala wojewódzkiego w Gdańsku czy kancelarii adwokackiej, zlokalizowanej w apartamentowcu Cztery Oceany. Nie boimy się wyzwań, zwracamy uwagę na właściwości montowanych przez nas produktów, by zapewnić użytkownikom komfort i bezpieczeństwo.

Wśród naszych realizacji znajdują się specjalistyczne wykładziny elektrostatyczne, które rekomendujemy dla sal operacyjnych (jedną z takich wykładzin montowaliśmy m. in. w szpitalu w Jantarze), wykładziny antypoślizgowe oraz sportowe. W łazienkach szpitala Copernicus zajęliśmy się również montażem wykładziny ściennej, chroniącej przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wodą. Świadectwem indywidualnego podejścia do klientów jest z kolei projekt logotypu, ręcznie wykonany na wykładzinie w szkole w Wojanowie.

O wykładzinach przemysłowych wiemy wszystko!

Specjalizujemy się nie tylko w montażu wykładzin obiektowych, ale również przemysłowych. To zlecenia, które wymagają naszego pełnego zaangażowania i wzięcia pod uwagę wielu czynników. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i klasy ogniowe. Przed przystąpieniem do kolejnych realizacji dla przemysłu zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad, by dowiedzieć się, jakie oczekiwania mają klienci oraz w jakich warunkach wykładziny będą eksploatowane. Nasz wykwalifikowany zespół doradza również, jak je zabezpieczać i konserwować, by służyły jak najdłużej.

Wykładziny Floor-Pol to gwarancja zadowolenia

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaką wykładzinę wybrać do biura, urzędu, hotelu czy kamienicy, obejrzyj zdjęcia prezentujące niektóre z naszych realizacji i skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, które rozwiązanie będzie zarówno funkcjonalne, jak i bezpieczne oraz atrakcyjne wizualnie dla twojej przestrzeni. Na życzenie możemy przesłać próbki naszych wykładzin. Zajmujemy się również montowaniem płyt ochronnych na ścianę, poręczy i odbojów łóżkowych. Jesteśmy z klientem na każdym etapie finalizowania zlecenia, więc nie musisz się obawiać, że coś pójdzie nie tak!