Skip to content

Tarkett

Tarkett - panele winylowe i wykładziny tworzone przez najlepszych

Dla naszej firmy najważniejsze jest zadowolenie klientów. Chcemy proponować im funkcjonalne rozwiązania, dopracowane wizualnie projekty i materiały, które nie szkodzą środowisku. Właśnie dlatego postawiliśmy na firmę Tarkett, która od 140 lat zajmuje się produkcją paneli winylowych i wykładzin dla domów, mieszkań i obiektów komercyjnych.

Tarkett ma swoje oddziały na całym świecie, zatrudnia najlepszych designerów, czuwających nad kreacją podłóg, a także inwestuje w nowoczesne rozwiązania – przykładem mogą być innowacyjne wykładziny wykrywające upadki w placówkach służby zdrowia. To firma, która nie boi się śmiałych rozwiązań i nie uznaje kompromisów w dziedzinie jakości. Cieszymy się, że to właśnie z jej produktami możemy pracować na co dzień.

Panele winylowe i wykładziny PCV Tarkett – co je wyróżnia?

Panele winylowe to prosty sposób na to, by pomieszczenie nabrało nowego charakteru. Produkty Tarkett cechuje nowoczesne wzornictwo, subtelna kolorystyka i faktura idealnie odwzorowująca naturalne materiały, takie jak drewno i kamień.

Panele zabezpieczone są metodą Top Clean, która nie tylko chroni przed wycieraniem czy zarysowywaniem, ale ułatwia też czyszczenie. Montaż paneli jest niezwykle prosty. Można je przyklejać, układać luzem (w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu) oraz montować w systemie zatrzaskowym.

Wykładziny PCV Tarkett nadają się do uczęszczanych pomieszczeń, są trwałe, bezpieczne i dostępne w różnych wariantach (np. antypoślizgowym). Do ich atutów należy również ekonomiczna konserwacja. Wszystkie produkty Tarkett wykonano bez szkodliwych ftalanów i w trosce o środowisko.

Linoleum Tarkett – ekologiczna podłoga z naturalnych materiałów

Linoleum firmy Tarkett jest doceniane przez użytkowników za trwałość, nowoczesny wygląd i łatwy sposób pielęgnacji. Zgodnie z tradycyjną metodą produkowane jest w 94 procentach z naturalnych składników, takich jak olej lniany i żywice. Tarkett dodatkowo zabezpiecza linolea specjalną powłoką, dzięki czemu jest wyjątkowe odporne i nie odkształca się pod ciężarem mebli.

To rozwiązanie chętnie wybierane przez właścicieli różnych placówek, biur czy sklepów. Przyjazny środowisku skład sprawia, że linoleum nie wywołuje reakcji alergicznych. W ofercie Tarkett produkt ten występuje w wielu różnych kolorach i wzorach, w niczym nie przypominając linoleum znanego z minionej epoki.

Podłogi Tarkett Gdańsk – doradzimy, jakie panele podłogowe wybrać

Polegając na naszym wieloletnim doświadczeniu i bazując na najlepszych produktach Tarkett jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić klientom, jaka podłoga będzie dla nich odpowiednia. Działamy głównie na terenie Gdańska i zajmujemy się montażem wykładzin obiektowych i przemysłowych, a także chemią budowlaną oraz konserwacją podłóg.

Panele podłogowe Tarkett objęte są 25-letnią gwarancją. Dzięki woskowanym krawędziom chronią przed wilgocią, mają wysoką odporność na ścieranie i realistyczną strukturę. Oferujemy próbki wybranych paneli, tak by nasi klienci mieli pewność, który kolor czy wzór będzie dla nich najlepszy.