Black Horse automat —  recenzja

Stworzona przez grupę Wazdan, ta gra slotowa ma RTP na poziomie 96.07%. Ma układ 3×3, więc jest rozgrywana na 3 bębnach, z 3 rzędami i jest prawie jak klasyczny automat owocowy z wygranymi tworzonymi dla kombinacji tego samego symbolu na każdej aktywnej linii wypłat. Zawiera zarówno darmowe spiny, jak i mnożniki, a Black Horse może być grą, której szukasz.

Temat gry

Oczywiście z tytułem takim jak Black Horse jest to slot wideo o tematyce konnej, jednak to nie koniec, w komplecie z kaktusami, szczęśliwymi butami dla koni i pustynną scenerią, ta gra ma wspaniały, dokładnie rozrywkowy temat dzikiego zachodu w stylu południowym. Muzyka i dźwięk wraz z kolorystyką tylko dodają całości doświadczenia w grze.

Producent gryWazadan
RTP96.07%
VolatilityWysoka
Linie płatnicze5
Maksymalna wygranax5,500
Minimalny zakład0,05 €
Darmowe spiny+
Quick Spin+
Gra Bonusowa+
Autoplay
Progresywny jackpot+

Symbole składają się z samego Czarnego Konia, butów dla koni, kaktusów, dzwonków, a nawet klasycznych symboli owoców pasujących do starych czasów.

Dodatkowe funkcje i gra bonusowa

Automat do gier Black Horse

Automat posiada kilka wspaniałych dodatków, które odróżniają go od większości owocowych slotów. 

Po pierwsze, symbol Czarnego Konia jest jokerem. Oznacza to, że kiedy ten symbol się pojawi, może zastąpić każdy inny symbol w zasięgu, aby stworzyć zwycięską kombinację na dowolnej linii wypłat. Trzy takie symbole aktywują również bonus Black Horse – ale do tego jeszcze przejdziemy.

Podczas gry będą pojawiać się monety, a kiedy zbierzesz 9 monet, uruchomisz Coins Bonus. To uruchomi 15 darmowych spinów z mnożnikiem x3. Ten bonus możesz ponownie uruchomić, jeśli podczas funkcji Free Spins pojawi się kolejne 9 monet, kolejne 15 Free Spins doda się do pozostałych spinów.

Następny jest Bonus Podkowa. Możesz go uruchomić poprzez wylądowanie 3 symboli podkowy na bębnach, a otrzymasz imponujące 30 darmowych spinów z mnożnikiem x3 i możliwością ponownego uruchomienia.

Slot Black Horse

Kolejnym elementem jest bonus Black Horse. Jak wspomniano, 3 symbole Black Horse na bębnach uruchomią go. Bonus ten daje ogromne 45 darmowych spinów, również z mnożnikiem x3 i możliwością ponownego uruchomienia. Po uruchomieniu tego bonusu możesz zgarnąć ogromne wygrane.

Ostatnim elementem jest funkcja Gamble, która jest popularna w większości gier slotowych wydanych przez Wazdan. Kiedy wygrywasz, masz możliwość obrócić wygraną, lub nawet tylko połowę, aby podwoić swoje pieniądze. Mając 50% szansy na wygraną, wybierasz kolor, który według Ciebie będzie miała karta, gdy zatrzyma się migająca talia. Proste. Jeśli wybierzesz poprawnie, możesz podwoić swoją wygraną aż do 7b rundy.

Symbole wygrywające i limity zakładów

Gra Black Horse

W grze Black Horse występuje 10 symboli wygrywających oraz symbol monety Scatter, który daje szansę na wielkie wygrane. Klasyczne symbole owoców wydają się mieć niższe wygrane, ale jest ogromny skok wygranych dla symboli specjalnych i ich ogromnych wypłat. Trzy końskie buty dają wypłatę w wysokości 1000 monet, dwa czarne konie dadzą 100, a trzeci może dać jackpota w wysokości 2000 monet, nie wspominając o uruchomieniu bonusu czarnego konia.

Podsumowanie

Black Horse może nie jest najnowszą, najbardziej fantazyjną grą, ale jest na poziomie jakości. Grafika jest prosta, ale wciąż atrakcyjna, co czyni ten video slot atrakcyjnym wizualnie. Dodaj to do wielkich wypłat i wielu gier bonusowych i funkcji. Ponadto Black Horse potrafi utrzymać w napięciu przez całą noc.

Black Horse: zagraj