Mostbet: jak wypłacić pieniądze

Przy wyborze kasyna lub bukmachera nie bez znaczenia jest szybkość i wygoda w uzyskaniu wygranej. Poniżej zostawiliśmy instrukcję dla graczy Mostbet: jak wypłacić pieniądze. A także wymienił najpopularniejsze sposoby i usługi, w tym aplikację mobilną.

Dostępne metody płatności

Mostbet płtności

Najpierw przyjrzyjmy się usługom, które są dostępne na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Mostbet. Wśród oferowanych opcji gracze znajdą nowoczesne i popularne usługi, do których zdążyli się przyzwyczaić. Wśród nich:

  • karty bankowe: Visa, MasterCard
  • portfele elektroniczne: Boleto, Pay4Fun, EcoPayz, Pago Efectivo
  • kryptowaluty: Bitcoin, Tether, Ethereum, Ripple, Litecoin

Gracz może wybrać dowolną metodę płatności, z której korzystał wcześniej lub w której posiada już konto osobiste. Dodatkowo użytkownik Mostbet może kierować się względami bezpieczeństwa lub szybkości transakcji.

Jak wypłacić swoje pieniądze

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że przy wypłacaniu wygranych gracz może skorzystać tylko z serwisu, który został już użyty do wpłaty. Ta zasada nie powinna dziwić użytkowników, bo zapewne spotkali się już z nią w innych kasynach i zakładach bukmacherskich.

  1. Aby zacząć, należy zalogować się na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej i przejść do swojego osobistego konta.
  2. W swoim osobistym biurze znajdź zakładkę «Wycofanie» lub «Kasjer».
  3. Teraz wybierz żądaną metodę płatności, wprowadź żądaną kwotę i kliknij „Zamów płatność”.

Teraz możesz śledzić status wniosku w swoim osobistym biurze. Pokaże Ci również wszystkie transakcje na Twoim koncie.

Mostbet wypłaty

Mostbet: jak wypłacić pieniądze przez aplikację

Procedura będzie tu taka sama. Wejdź do swojego osobistego biura i poszukaj zakładki z wypłatami. Następnie wybierz interesującą Cię usługę i określ kwotę. Teraz złóż wniosek i czekaj na pieniądze.

Trudności w wypłacaniu pieniędzy

Biuro bukmacherskie i kasyno Mostbet może odmówić wypłaty środków, jeśli gracz nie spełnił warunków. Na przykład, jeśli użytkownik nie wykorzystał usługi płatniczej do zakładów sportowych, ale do oszustwa.

Weryfikacja konta. Bukmacher może nagle poprosić Cię o weryfikację konta przy kolejnym żądaniu zapłaty. Może się to zdarzyć, jeśli gracz nie zweryfikował wcześniej swojej tożsamości. Albo przy wypłacaniu dużej sumy pieniędzy.

Opóźnienie płatności. W takim przypadku może być trudno stwierdzić, czy za opóźnienie odpowiada bukmacher czy serwis płatności. 

Długie rozpatrywanie wniosku o płatność. Zazwyczaj rozpatrzenie wniosku zajmuje kilka minut, ale zdarza się, że trwa to kilka dni.

Rozwiązań każdego z tych problemów może być kilka, nie ma jednej ścieżki. Dlatego radzimy skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Jeśli wystąpi błąd, zespół wsparcia Mostbet pomoże Ci przywrócić konto lub dokonać pełnej płatności.

Limity i termin płatności

Wypłaty w Mostbet

Jak wiadomo, bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od wypłat. Jedynym warunkiem, który może w jakiś sposób ograniczać gracza jest minimalna kwota. Minimalna kwota doładowania to 80 zł. Ta kwota wystarczy, aby rozpocząć grę lub aktywować bonusy. Regulamin bukmachera Mostbet nie podaje maksymalnej kwoty do wypłaty.

Jeśli chodzi o czas oczekiwania na wygraną, to wszystkie serwisy są mniej więcej tak samo szybkie.

  • Elektroniczne portfele: 0-72 godz.
  • Karty Płatnicze: 0-72 godz.
  • Przelewy bankowe: 0-72 godz.

Podsumowanie

Wypłata środków nie jest więc niczym skomplikowanym. Biorąc pod uwagę, że bukmacher korzysta tylko ze sprawdzonych i nowoczesnych usług, użytkownik nie musi się martwić o bezpieczeństwo i komfort.